KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺
FIRSAT
 • Likya Turu : Köprülü Kanyon’da Babadağ’da Yamaç Paraşütü İmkanı Rafting İmkanı 5 Farklı Tekne Turu
 • Likya Turu : Köprülü Kanyon’da Babadağ’da Yamaç Paraşütü İmkanı Rafting İmkanı 5 Farklı Tekne Turu
 • Likya Turu : Köprülü Kanyon’da Babadağ’da Yamaç Paraşütü İmkanı Rafting İmkanı 5 Farklı Tekne Turu
 • Likya Turu : Köprülü Kanyon’da Babadağ’da Yamaç Paraşütü İmkanı Rafting İmkanı 5 Farklı Tekne Turu
 • Likya Turu : Köprülü Kanyon’da Babadağ’da Yamaç Paraşütü İmkanı Rafting İmkanı 5 Farklı Tekne Turu
 • Gökova Tekne Turu
 • Azmak Tekne Turu
 • 12 Adalar Tekne Turu
 • Simena-Batık Şehir
 • Dalyan Tekne Turu
 • Kaputaş Plajı
Köprülü Kanyon’da Babadağ’da Yamaç Paraşütü İmkanı Rafting İmkanı 5 Farklı Tekne Turu

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İzmir Den Hareket - Akyaka-Gökova Tekne Turu-Azmak Tekne Turu

Saat 05:00'de Lozan Meydanından hareketle yola çıkıyoruz sonrasında Muğla'da CNS Tesislerinde mola veriyoruz. Kahvaltı için verdiğimiz bu molanın ardından Gökova'nın muhteşem manzaraları eşliğinde Sakar geçidini aşarak Akyaka beldesine ulaşıyoruz. Yakın tarihimizin en önemli karakterlerinden biri olan, şair,edebiyatçı, yazar ve mimar Nail Çakırhan`ın doğduğu ve aynı zamanda Ula evlerinin geleneksel özelliklerini ön plana çıkararak uyguladığı Mimarlık projesi ile Ağa Han mimarlık ödülüne layık görüldüğü Akyaka`da otobüsümüzden ayrılarak 1.TEKNE TURU`muz olan Gökova körfezi tekne turumuza başlıyoruz. Kuzey ucu Bodrum`a güney ucu Datça`ya kadar uzanan Gökova körfezinde, Gelibolu Adası, Zeytinli koy, Sedir Adası ( Kleopatra plajı), İnce Kum, Lacivert Koy, Akvaryum Koyu gibi noktalarda yüzme molaları verirken, rehberimizden hem körfez hakkında hemde Cedrai antik kenti, Yunan Mitolojisinde Denizler tanrısı kabul edilen Poseidon, Kleopatra ile Markus Antonius arasındaki aşk hikayesi gibi bir çok konuda bilgiler alıyoruz. (Mola verilecek koylar, kalabalık, deniz koşulları, hava koşulları vb sebepler ile değiştirilebilir. Bu konudaki yetki ve sorumluluk tamamen teknenin kaptanına aittir.) Bu unutulmaz tekne turunun ardından, Akyaka'da serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz dondurma keyfi yaparken dileyen misafirlerimiz adeta doğal bir akvaryum niteliğinde olan Azmak çayı üzerinde yaklaşık 20 dakika sürecek olan Ekstra Azmak turuna katılabilirler (2. Tekne turu). Ördek, Su Samuru ve onlarca farklı çeşit balığı görüp fotoğraflayabileceğimiz bu tekne turundan sonra Akyakadan ayrılarak su tutabilme kapasitesi dolayısıyla Gökova`da bulunan bataklığın kurutulabilmesi için dikilmiş olup sonrasında bir sevgi yoluna dönüşen aşıklar yolunda kısa bir yürüyüş ve fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamızın ardından Köyceğiz,Ortaca,Dalaman,Göcek güzergahı üzeirnden otelimize yerleşiyoruz. KONAKLAMA ALINABİLECEK OTELLER PROGRAMIN ALTINDA OTELLER LİSTESİNDE BELİRTİLMİŞTİR.

Not : Müze girişleri tur ücretine dahil değildir. Sedir Adasını gezmek isteyenler giriş ücretini kapıda ödeyebilirler… 

Not: Turumuzun ilk günü otele giriş yapmadan Gökova Tekne turu gerçekleştirilecektir. Bu nedenle, misafirlerimizin tekne turu esnasında kullanacakları eşyaları (deniz kıyafetlerini, havlu-terlik vb.,) ayrı bir küçük çanta içinde yanlarına almalarını tavsiye ederiz.  

 Sabah kahvaltısı :Ekstra olarak mola esnasında serbest olarak 

Öğle Yemeği :Ekstra olarak Gökova Tekne Turu esnasında (Izgara Tavuk/Köfte/Makarna/Salata/Meyve yada ana yemek olarak Çipura alternatifi .

Akşam Yemeği :Otelde açık büfe yada set mönü olarak servis edilecek olup tur ücretine dahildir.

Kat edilecek Toplam Mesafe:800 km

(Otellerdeki müsaitlik ve bölgenin yoğunluğuna bağlı olarak belirtilen oteller aynı standartlara sahip başka oteller ile değiştirilebilir.)Konaklama: Pelin Hotel&Göcek Resort Otel vb

2.

Gün
Fethiye-12 Adalar Tekne Turu 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından kısa bir yolculuk yaparak 3.TEKNE TURU`muz olan tam gün 12 Adalar tekne turuna başlamak üzere Fethiye marinaya geçiyoruz. Akdenizin cennet koylarında yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Tavşan adası, Kızıl Ada, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu gibi noktalar bulunmakta. ( 12 Adalar bölgede bulunan takım adalar dolayısı ile kullanlıan bir isimlendirme olup tur esnasında 12 farklı adaya gidilmez.) Tekne turumuzun ardından otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır

Öğle Yemeği: Ekstra olarak 12 Adalar Tekne Turu esnasında alınacaktır. Alabalık ya da Tavuk, salata, makarna, meyve.

Akşam yemeği: Otelde set menü veya açık büfe olarak alıcacaktır.

Ekstralar : Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği gece turuna katılarak Fethiye gecelerinin tadını çıkarabilirler.

Kat edilecek Toplam Mesafe: 10 kmKonaklama: Pelin Hotel&Göcek Resort Otel vb

3.

Gün
Kalkan-Kaş-Kekova-Simena-Batık Şehir-Kaputaş Plajı 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltıyı takiben Kalkan, Kaş ve Kekova rotası için yola koyuluyoruz. Kalkan üzerinden Kekova'ya devam ederken Akdenizin en özel plajlarından biri olan Kaputaş plajında yüzme molası veriyoruz. Ülkemize en yakın Yunan adası olan Meis adasını panoramik olarak görerek 4.TEKNE TURUMUZ olan Kekova Körfezi tekne turumuz için eski ismi Teimiussa olan Üçağız köyüne ulaşıyor ve buradan teknemize biniyoruz. Kekova tekne turumuz esnasında Simena ( Kaleköy), Batık şehir ve 1913 yılında Akdenizde gerçekleştirdiği akın harekatı ile adını dünya denizcilik tarihine altın harflerle kazıyan Hamidiye zırhlısının kısa bir süre de olsa gizlendiği Hamidiye koyunu rehberimizin anlatımları eşliğinde görüyoruz. Tersane koyu, Hamidiye koyu, Bekçinin Yeri gibi noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Üçağız köyünde vereceğimiz serbest zamanda köylülerden, dağ kekiği, papatya ve elma yağı gibi yöresel ürünler satın alma şansı buluyoruz. Bir sonraki durak noktamız ise eski ismi Antiphellos olan Kaş yerleşimi oluyor. Kaş açıklarında bulunan Uluburun batığı ve sualtı arkeolojisi gibi konularda rehberimizin anlatımları sonrasında Kaş`ta vereceğimiz serbest zamanda Kaş`ın meşhur dondurması ve bademinin tadına bakabilirsiniz. Günün son ziyaretini ise Likya birliğinin en önemli kentlerinden biri olan ve sahip olduğu önemli kalıntılar dolayısıyla Likya bölgesinin başkenti yakıştırmaları yapılmakla beraber hiçbir zaman başkent olmamış Ksanthos antik kentinde gerçekleştiriyoruz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde bir yandan Likya medeniyetinin özgün yapısı ile ilgili bilgileri alırken bir yandan da Tiyatro, Harpyler anıtı, Yazılı Pilye gibi kalıntıları görüyor ve 1830`lu yıllardan başlayarak ülkemizden gemilere yüklenerek kaçırılan bir çok hazine ile ilgili tarihsel bilgileri alıyoruz. Sonrasında otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği : Ekstra olarak Kekova Tekne Turu esnasında alınacaktır. Mangalda tavuk, yoğurtlu makarna, bezelye, pilav .

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Ekstralar: Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Hisarönü barlar sokağı gece turuna katılabilirler.

Kat edilecek Toplam Mesafe: 324 kmKonaklama: Pelin Hotel&Göcek Resort Otel vb

4.

Gün
Dalyan-İztuzu Plajı-Kaunos-Saklıkent-Tloss-Ksanthos 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısını takiben otelimizden ayrılıyor ve 5. TEKNE TURU`muzu gerçekleştirmek için Dalyan`a geçiyoruz. Dalyan merkezden bineceğimiz teknemiz ile Köyceğiz gölünü denize bağlayan kanal üzerinden İztuzu plajına hareket ediyoruz. Tekne yolculuğumuz esnasında Kaunos antik kenti nekropolünü (kaya mezarları) görerek rehberimizden Kaunos antik kenti tarhiçesi, Kaunos efsanesi gibi konularda bilgiler alıyoruz. Caretta Caretta deniz kaplumbağalarının ülkemizdeki en önemli yumurtlama alanlarında biri olan İz Tuzu Plajında vereceğimiz yüzme molasının ardından Tlos antik kentini panoramik olarak görerek öğle yemeğimizi almak üzere Yakapark`a geçiyoruz. Dörtbir yanımızdan akan buz gibi sular eşliğinde yemeğimizi aldıktan sonra Saklıkent kanyonuna geçiyoruz. Kanyon da vereceğimiz serbest zamanda dileyhen misafirlerimiz Kanyon içerisinde yürüyüşlerini yapabilir ayrıca Zipline, Rafting gibi heyecan dolu aktivitelere katılabilir yada Saklıkent`in buz gibi sularına ayaklarını sokarak içeceklerini yudumlayabilirler. Saklıkent'ten ayrıldıktan sonra otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği : Yakaparkta Serbest yada Alabalık Mönü şeklinde alınacaktır.

Akşam yemeği: Otelde açık büfe veya setmenü olarak alınacaktır.

Kat edilecek Toplam Mesafe: 219 kmKonaklama: Pelin Hotel&Göcek Resort Otel vb

5.

Gün
KAYAKÖY-ÖLÜDENİZ-DÖNÜŞ 5 gün programını görmek için tıklayınız

Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak yamaç paraşütü yaparak güne bu adrenalin dolu aktivite ile başlayabilirler. Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından ilk durak noktamız Rumlar tarafından Levissi olarak adlandırılan ancak mübadele sonrasında Batı Trakya ve Yunanistandan getirilen türklerin yerleşim alanı olarak kullanmaması dolayısıyla terk edilmiş bir hayalet kasaba görüntüsündeki Kayaköy oluyor. Cumhuriyetimizin fikir babalarından biri olan Yunus Nadi`nin doğum yeri olan Kayaköy`ü rehberimizin anlatımları eşliğinde dolaşıyoruz. Kayaköy gezimizi takiben dünyanın en eşsiz doğal güzelliklerinden bir olan Ölüdeniz`i görmek üzere Belcekız mevkine geçiyoruz. Ölüdeniz`de vereceğimiz uzun yüzme vakti ve serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yol güzergahı üzerinden trafik ve yol koşullarına bağlı olarak gece geç saatlerde İZMİR`e ulaşıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak, bir sonraki ALSANCAKTURİZM organizasyonunda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz. Hoşçakalın...

Sabah Kahvaltı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği : Dönüş güzergahında serbest menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Dönüş yolu üzerinde serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Kat Edilecek Mesafe : 400 km
Konaklama: BU GÜN KONAKLAMA YOKTUR
DAHİL OLANLAR:
Lüks araçlar ile ulaşım
Arac içi ikramlar
4 tekne turu
Belirtilen otellerde 4 gece yarım pansiyon konaklama
Otellerde alınacak olan sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri
Zorunlu seyahat sigortası
Kokartlı Rehberlik ve yardımcı rehberlik hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
MUZE KART
MOLA TESİSLERİNDE ALINACAK SABAH KAHVALTISI ve AKŞAM YEMEKLERİ
TUM OĞLE YEMEKLERİ
YEMEKLERDE ALINACAK İCECEKLER
MİNİBAR HARCAMALARI
KİŞİSEL HARCAMALAR
YAMAÇ PARAŞÜTÜ

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Gezi süresi 5 gece 6 gün olup 4 gece otel konaklamalıdır. Tur araçlarında 3-4 numaralı koltuklar turun rehberine tahsis edilmiştir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin vereceği serbest zaman ve hareket saatlerine uyulmaması dolayısı ile yapılamayan ziyaretlerden ALSANCAK TURİZM sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobus, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk icin kullanılır 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan turlarda Alsancak Turizm sorumluluğu yoktur.

Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-27 kişi arası lüks küçük otobüs (midibüs) 27 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde Alsancak Turizm 1 (Bir) gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir

EK HİZMET BEDELLERİ VE KAPSAMI

Yardımcı Rehberlik Ücretleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turları, Minibüs Ücretleri bu kapsamda olup turun yapıldığı bölge ve tur programına göre değişiklik gösterebilir.

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal veya değişiklik yapabilmenize ve tur ücretinin kesintisiz olarak iadesine olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1,2 veya 3 gece konaklamalı turlarda Kişi Başı 20 TL, 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda paket bedeli kişi başı 50 TL Uçaklı turlarımızda kişi başı 100 TL'dir.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

GEZİ SURESİNCE KULLANILACAK ARACLAR

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir

28 kişi ve üzeri Mercedes Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt araçlar kullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO

46+1 koltuk, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi, Tempomat, biri onde biri orta kapıda olmak uzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player ( DVD-CD-MP3 ),sıcak su unitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA

46+1 koltuk, abs, asr, Klima , 2 adet monitor, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak unitesi, okuma lambaları , rehber anonsu icin ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MİTSUBİSHİ SAFİR

46+1 koltuk, abs, asr, Klima , 2 adet monitor, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak unitesi, okuma lambaları , rehber anonsu icin ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

ISUZU NOVO - ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN

27+1 koltuk, Abs,Asr, Sıcak su unitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15 Lcd Tv

MERCEDES SPRİNTER - VOLKSWAGEN WOLT

15 + 1 koltuk, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucu dolap, Sıcak su unitesi

1-) İPTAL VE DEVİR:

1.1 Alsancak Turizm 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıc tarihine 29-15 gun kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %50 i, 14-0 gun kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz konaklama yapılmaması/tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı Alsancak Turizm tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.

1.3 Tuketici promosyon turlarda turun başlangıc tarihi ne olursa olsun , mucbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.

1.4 Paket tur kapsamındaki tüm uçuşlarda 15 gün ve daha sonraki iptallerde hiçbir mazeret geçerli olmayıp, uçak ücreti iadesi söz konusu değildir.

1.5 Acenta Alsancak Turizm tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ödeme yapılamaz.

1.6 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 7 gun once seyahat acentasına Alsancak Turizm niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur acısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentasına Alsancak Turizm karşı, bakiye tutarın ve soz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden muteselsilen sorumludurlar.

1.7 Alsancak Turizm üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında Alsancak Turizm ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında Alsancak Turizm sorumluluk kabul etmez.

1.8 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken cıkış talebi, ilgili otelin/turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun insiyatifinde olduğundan Alsancak Turizm a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri Alsancak Turizm tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

1.9 Satın alınan paket tur hizmetinde uçak bileti var ise yapılan iptal talebinde havayolunun ilgili uçuş için uyguladığı kural ve cezalar geçerli olacaktır.

1.10 "Münferit organizasyonlarımızda seçilen tur ve bölgeye göre belirli dönemlerinde havayolu ve otellerin iptal koşulları uygulanacak olup, iptal olamama durumu söz konusudur."


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ALS301
LOKASYON:
Likya (İzmir çıkışlı)
YEMEK:
4 Sabah, 4 Akşam
ULAŞIM
Otobüs    Deniz   
BULUŞMA:
05:00 Lozan Meydanı (Fuar Kapısı)
BİTİŞ:
Lozan Meydanı (Fuar Kapısı)
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

- 1.686,25TL   %25 İndirim -

1.349TL

5 Gün

en düşük kişi başı

BİZİ ARAYIN: 444 21 58