Hakkimizda
Biz Sizi Arayalım
Ad Soyad
Telefon Numarası
E-Mail
Size Ne Zaman Ulaşalım
Biz Sizi Arıyalım
232 425 22 06
,

2010 yılında , TURSAB A Grubu ( 6868 ) üyesi olarak Türk gezginlerine farklı ve kaliteli tatil alternatifleri üretmek üzere kurulmuştur.

Şirket; Türkiye'de  yurt dışında yüzlerce tur hazırlayıp müşterilerine sunmaktadır. Alsancak Turizm'in yurt içinde otel ve tatil köyü, birçok havayolu ve otobüs şirketiyle anlaşmaları bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı turlardan, kültür turlarına, mavi yolculuktan kayak paketlerine, gençlere yönelik programlardan kurumsal hizmetlere,uçak biletinden vize işlemlerine kadar uzanan seyahat ürünleri ile Çevresinde kısa sürede genç ve dinamik kadrosuyla büyük yerler edinmiştir.

Bireysel Hizmetlerimiz:

Türk Turizm Sektörü'nde  geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan Alsancak Turizm, her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katmaya devam etmektedir.

Kurumsal Hizmetlerimiz:

Alsancak Turizm, büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, deneyimi, benzersiz kaynakları ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunmaktadır.
E-Bültene üye olun, indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Genel İlkeleri ve Üyelik Sözleşmesini okudum ve onaylıyorum.

İsim
Soyadı
E-Posta
Tamam

E-posta Gönderimi Başarılı 

Uyarı

E-posta ile Gönderimi Başarısız

Ara