MİCE
Biz Sizi Arayalım
Ad Soyad
Telefon Numarası
E-Mail
Size Ne Zaman Ulaşalım
Biz Sizi Arıyalım
232 425 22 06
,MEETING INCENTIVE CONGRESS EVENTS

Geçtiğimiz yıl yapılan bir açıklamaya göre dünya turizm gelirinin hemen hemen yüzde 30’u MICE tarafından elde ediliyormuş. Uluslararası Kongre Organizatörleri Birliği (ICCA) verileri de MICE turizm organizasyonlarının avantajları ve ekonomik getirileri, diğer turizm organizasyonları ile kıyaslandığında oldukça yüksek noktada olduğunu belirtmiş.

Peki nedir MICE?

İşletme ve markaların pazarlama, satış, kurumsal iletişim, insan kaynakları gibi birimlerin iç veya dış sosyal paydaşlarla sıcak temas sağlayan, içeriğin ya da ürünün iletilmek istenen mesajlar doğrultusunda kurgulandığı lansman, re-lansman, bayi toplantısı, fuar katılım ve aktiviteleri, eğitim, roadshow vb. gibi etkinliklerinin bir proje olarak ele alındığında; etkinlik öncesi, esnasında ve sonrasındaki süreçlerinin (projelendirme, bütçelendirme, tasarım ve tedarik, planlama, operasyon, ölçme & değerlendirme, raporlama vb.) stratejik esaslara dayalı olarak, belirlenen hedefler doğrultusunda, planlı biçimde yürütülmesidir.
E-Bültene üye olun, indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!

E-Posta ve SMS yoluyla kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. Genel İlkeleri ve Üyelik Sözleşmesini okudum ve onaylıyorum.

İsim
Soyadı
E-Posta
Tamam

E-posta Gönderimi Başarılı 

Uyarı

E-posta ile Gönderimi Başarısız

Ara